اردبیل قهرمان مسابقات کشتی فرنگی جوانان استان شد

تیم کشتی فرنگی جوانان اردبیل در رقابت های کشتی فرنگی استان مقام قهرمانی را به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی هیات کشتی استان اردبیل، مسابقات کشتی فرنگی جوانان استان با حضور ۴۵ کشتی گیر از شهرستان های اردبیل، نیر، اصلاندوز، پارس آباد، خلخال و مشگین شهر برگزار شد که در پایان تیم های اردبیل الف، اردبیل ب و اصلاندوز به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

در ادامه این مسابقات طی مراسمی آقای حسین صالحی به عنوان سرپرست جدید هیات کشتی شهرستان گرمی منصوب و از زحمات آقای رحیمعلی کنعانی رئیس قبلی این هیات تجلیل و قدردانی شد.

در پایان این مسابقات از قهرمانان کشوری و مربیان آنها با اهدای جوایز نقدی تجلیل و از نفرات اول مسابقات کشتی فرنگی جوانان استان به همراه مربیان آنها با اهدای جوایز نقدی تجلیل بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

اردبیل قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان استان شد

ی آذر ۱۳ , ۱۴۰۱
تیم کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان اردبیل در مسابقات کشتی انتخابی استان مقام قهرمانی را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی هیات کشتی استان اردبیل، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان استان با حضور ۷۹ کشتی گیر فرنگی کار و ۳۸ کشتی گیر آزاد کار که در مجموع  117 کشتی […]

You May Like

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع