برگزاری جشن پهلوانک‌ها با حضور 82 کشتی‌گیر نونهال در اردبیل

دبیر هیات کشتی استان اردبیل از برگزاری جشن پهلوانک‌ها با حضور 82 کشتی‌گیر آزادکار نونهال در اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات کشتی استان اردبیل، احمد حبیبی افزود: مسابقات انتخابی کشتی آزاد پهلوانک های شهرستان اردبیل با حضور 82 کشتی نونهال در 11 وزن و با 152 کشتی از تیم های مختلف در سالن مرحوم عباسزاده خانه کشتی اردبیل برگزار شد.

وی بیان کرد: در این مسابقه که نونهالان با هیجانی خاص در کنار خانواده هایشان به سراغ حریفان خود رفتند توانستند با یک رقابت خوب و هیجانی روزی پرشور در کشتی اردبیل رقم بزنند.   

دبیر هیات کشتی استان اردبیل تصریح کرد: در این رقابت مهدی قهرمانی، امیر مهدی رضانژاد، محمدحسین نعمتی، امیرعلی ندایی، سید علیرضا اعزازی، نیما یقینی، پارسا جعفرزاده، سبحان حیدری، علی امبر اصل، آرمین تیموروند، و امیرعلی نیکخواه مقام اول اوزان مختلف کشتی آزاد پهلوانک ها را کسب کردند.

حبیبی گفت: به عنوان بخشی از برنامه توسعه کشتی اردبیل، جشنواره کشتی پهلوانک‌ها در این شهرستان با حضور بی‌سابقه کشتی گیران در خانه کشتی اردبیل به انجام رسید و روزی پرشور در کشتی اردبیل رقم زد.

وی بیان کرد: از میان همین کشتی گیران نونهال، چهره‌های مستعد شناسایی می‌شوند و مسیر موفقیت را در پیش می‌گیرند.

خبرنگار: حسن علیپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خانه کشتی دانش‌آموزی در اردبیل راه‌اندازی شد

ج آذر 25 , 1401
نهمین خانه کشتی دانش‌آموزی با همکاری هیئت کشتی و آموزش و پرورش استان اردبیل در هنرستان شهید شهریاری ناحیه یک اردبیل راه‌اندازی شد. به گزارش روابط عمومی هیات کشتی استان اردبیل، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با هدف استعدادیابی و شناسایی نخبگان […]

شاید برای شما جالب باشد