رئیس هیات کشتی استان اردبیل انتخاب شد

قدرت حاج نوری با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رییس جدید هیات کشتی استان اردبیل انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیات کشتی استان اردبیل روز سه شنبه با حضور ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران و اعضای مجمع در سالن کنفرانس ورزشگاه جهان پهلوان حسین رضازاده اردبیل برگزار شد.

در این مجمع انتخاباتی که یک کاندیدا داشت، قدرت حاج نوری با کسب ۲۱ رای از مجموع ۲۴ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات کشتی استان اردبیل انتخاب شد.

رئیس جدید هیات کشتی استان اردبیل گفت: بسط و گسترش سالن های کشتی در نقاط مختلف استان، تشکیل اتاق فکر، شایسته سالاری، بسط و گسترش کشتی، فعال کردن هیات شهرستان‌ها، حضور پررنگ در مسابقات کشوری و بین‌المللی، توجه به ورزش بانوان و تلاش برای حل مشکلات کشتی استان از جمله برنامه‌های این هیات است.

قدرت حاج نوری مهیا کردن زیرساخت‌ها، برگزای کلاس‌های آموزشی برای مربیان و داوران جهت ارتقای سطح دانش آنها، برگزاری منظم مسابقات در رده‌های سنی مختلف برای آقایان و بانوان، به کارگیری مربیان جوان و آینده ساز و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات پیشکسوتان کشتی و ایجاد همدلی و تعامل و همکاری با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان را از دیگر برنامه‌های این هیات در آینده ذکر کرد.

او استعدادیابی و استفاده مطلوب از پایگاه‌های استعدادیابی، بها دادن به ورزشکاران و تجلیل از قهرمانان ملی، استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان، تلاش برای ایجاد شرایط اقتصادی پایدار و برگزاری مسابقات کشتی با کشورهای همسایه را از جمله دیگر اقدامات این هیات در استان عنوان کرد.

رئیس جدید هیات کشتی استان اردبیل افزود: براساس اعلام فدراسیون، کشتی اردبیل سال گذشته در بین استان های کشور در رتبه ۲۳ قرار دارد که امیدوارم با اعتماد اعضای مجمع و با همکاری تمامی خاک خوردگان این رشته ورزشی، کشتی اردبیل را در سال های آینده به جایگاه حقیقی خود برسانیم.

در این مجمع انتخاباتی احمد حبیبی بعنوان دبیر، فاطمه حیدروند به عنوان نائب رئیس، فیروز بیگ زاده به عنوان خزانه دار، احد پازاج به عنوان کارشناس خبره، رضا فرضی زاده، بهنام پورعشق و سودا اسمعیلی به عنوان اعضای هیات رئیسه کشتی استان اردبیل معرفی و موفق به کسب رای اعضای مجمع شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مجمع انتخاباتی هیات کشتی استان اردبیل(گزارش تصویری)

س خرداد ۳۱ , ۱۴۰۱

You May Like

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع